راستچین
خرید از راستچین نمایش زنده

قیمت : ۵۰۰۰۰ تومان تومان

ژاکت
خرید از ژاکت نمایش زنده

قیمت : ۵۰۰۰۰ تومانتومان

قالب آوادا پرفروش ترین قالب وردپرس

طی ۳ سال اخیر قالب وردپرس آوادا (Avada) پرفروش ترین قالب وردپرسی در تمام اینترنت بوده است که این قالب را به یک قالب قابل اعتماد و کامل برای راه اندازی انواع وبسایت بدل کرده است. تعداد فروش این قالب در سایت themeforest به حدود ۲۵۰ هزار رسیده است. ابزارها و آپشن های بیشمار این قالب، طراحهای بسیار، استفاده از یک چهارچوب واکنشگرا و پشتیبانی حرفه ای دلیل شیفتگی کاربران به قالب آوادا بوده است. استفاده از این قالب تجربه ای فوق العاده به شما میدهد.

قالب Avada چیزی فراتر از یک قالب!

قالب وردپرس آوادا به شما این امکان را میدهد که هرگونه وبسایتی را بدون نیاز به دانش کدنویسی پیاده سازی کنید. بسته های نصبی دموی این قالب به شما لذت یک شروع آسان را میدهد.

دکوراتور وبسایتتان باشید!

با استفاده از قالب آوادا این امکان را دارید که به تمام قسمتهای وبسایت دسترسی کامل داشته باشید و بسته به نیاز و سلیقه تان آنها را تغییر دهید.

قالب آوادا - تصویر 1

قالب Avada - تصویر 2

پرفروش ترین قالب وردپرس - تصویر 3

قالب وردپرس آوادا - تصویر 4

کنترل وبسایتتان را به دست بگیرید!

مجموعه ی تمام ویژگی ها آپشن ها و ابزارهای قابل استفاده در این قالب فوق العاده به شما این امکان را میدهد که روی تمام قسمتها و جنبه های وبسایتتان کنترل کامل داشته باشید. این ابزارها شما را در راه اندازی وبسایتتان یاری میکنند.

قالب وردپرس Avada - تصویر 5

قالب چندمنظوره آوادا - تصویر 5

در این مسیر همراهتان خواهیم بود

میدانیم که برای صاحبان وبسایت ها و وبمستر ها چیزی که بیشتر از همه حائز اهمیت است پشتیبانی حرفه ای از محصول خریداری شده است. تنها با نیم نگاهی به نظرات کاربران در مورد تیم پشتیبانی این قالب متوجه عملکرد بی نظیر تیم طراح و پشتیبان قالب آوادا خواهید شد.

روند رو به رشد قالب پرفروش آوادا و قابلیت های بی نظیر

طی مدت ۳ سال این قالب به طور کامل توسعه یافته و هر روز امکانات و ویژگی های جدیدتر و بروزتری به این قالب افزوده شده است. تیم طراح و برنامه نویس قالب در هر بروزرسانی از ویژگی های جدید پرده برداری میکنند.

قالب فروشگاه ووکامرسی آوادا - تصویر 6

تم وردپرس Avada - تصویر 7

محصولات تان رو به رخ بکشید!

یکی از ویژگی ها دیگر این قالب بی نظیر و محبوب پشتیبانی کامل از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس است. با استفاده از این قالب، افزونه ووکامرس و کدهای کوتاه حرفه ای محصولات خود را به رخ بکشید و به کسب درآمد بپردازید.

قالب پرفروش آوادا - تصویر 7

لذت صفحات خلاقانه با قالب پرفروش آوادا !

وقتش رسیده که با استفاده از این قالب و بهره گیری از سیستم صفحه ساز قدرتمند Fusion Builder و البته کمی خلاقیت صفحات وبسایتتان را بسازید. بدون اغراق میتوان گفت Fustion builder یکی از قویترین و بهترین موتورهای صفحه ساز سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که به رایگان در اختیار خریداران قالب Avada قرار میگیرد و همراه با بسته ی نصبی این قالب ارائه میشود.

قالب چندمنظوره آوادا - تصویر 8

قالب Avada - تصویر 10

قالب آوادا - تصویر 11

قالب آوادا - تصویر 12

قالب Avada - تصویر 13

قالب وردپرس آوادا - تصویر 14

قالب چندمنظوره آوادا - تصویر 15

قالب آوادا - تصویر 16

قالب Avada - تصویر 17

نمایش بیشتر
css.php